ELLIS Compact Guard (ультратонкі гігієнічні прокладки - 1.9 мл ) з крилами, 20,5 см, 28 шт

- Під замовлення
- Код: 308402
Відправка з 01 травня 2026400 ₴
- +380 (50) 385-98-88Консультація
Опис товару
ELLIS Compact Guard (ультратонкі гігієнічні прокладки - 1.9 мл) з крилами, 20,5 см, 28 шт
Гігієнічні прокладки розроблені таким чином, щоб повторювати округлості тіла і запобігати протікання, навіть якщо вбирає багато менструальної крові, не відчуває липкості протягом 5 годин.
Використання гігієнічних прокладок зможе подарувати вам відчуття свіжості та чистоти на весь день. Для цього чудово підійдуть вироби від бренду ELIS.
Тонкі та дихаючі, вони чудово поглинають вологу та природні виділення та дарує вам впевненість. Прокладки виготовляються з високоякісних матеріалів, тому їхній вплив на ніжну та делікатну зону залишається виключно позитивним. Тепер ви будете під надійним захистом навіть у нічний час, і активна фаза критичних днів не стане на заваді вашому відпочинку чи міцному сну!
Забезпечують комфорт під час критичних днів завдяки гіпоалергенному дизайну зовнішньої частини прокладки, що збереже сухість шкіри та не залишатиме слідів на поверхні.
Спосіб застосування
Дістати з пакування, відклеїти захисну смугу та прикріпити прокладку до спіднього білизни. у разі використання в в нічний період — змінити відразу після пробудження.
Матеріал поверхні: поліестер/поліетилен
Страна-производитель: Япония
Виробник: Ellis
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ellis |
| Країна виробник | Японія |
| Тип прокладок | Для "критичних" днів |
| Кількість крапель | 6 |
| Крильця | Так |
| Форма прокладок | Анатомічна |
| Матеріал внутрішньої сторони | Перфорована полімерна плівка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Індивідуальна упаковка | Так |
| Ароматизована | Так |
| Колір | Білий |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Так |
- Ціна: 400 ₴
