Kao Laurier Slim Guard 40см Лаванда для інтенсивні нічні гігієнічні прокладки 10 шт
Новинка

влевовправо
- Під замовлення
- Код: 304608
Відправка з 01 травня 2026400 ₴
+380 (67) 466-76-43
Оплата
- +380 (50) 385-98-88Консультація
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис товару
Kao Laurier Slim Guard 40см Лаванда для інтенсивні нічні гігієнічні прокладки 10 шт з крильцами
Комфортна на дотик текстура для шкіри. Супер вбирання вологи, підходять для нічного використання та в період інтенсивного менструального циклу.
Надзвичайно зручні! Жодної липкості! Відсутність жорсткості! Гладка гнучка поверхня, яка повністю запобігає витоку! Аромат лаванди, від якого ви відчуваєте полегшення! Ультратонкий надійне поглинаючий матеріал товщиною 1 мм!
Особливості:
- унікальна м’яка ребриста структура поверхні дозволяє знизити площу зіткнення зі шкірою;
- отвори на поверхні прокладки миттєво вбирають рідину, не пропускаючи її назад і залишаючи суху шкіру протягом всієї ночі;
- особлива форма та конструкція прокладки забезпечують щільне прилягання до тіла, виключаючи навіть найменшу можливість протікання;
- інноваційна особливість цих прокладок - їхня здатність змінювати форму відповідно до анатомії тіла;
- прокладки залишаються на місці під час рухів, дозволяючи вам повертатися і почуватися комфортно;
- виготовлені з високоякісних матеріалів, не викликають відчуття дискомфорту на ніжній та чутливій шкірі інтимної зони.
Довжина: 40 см
Колір: білий
Вага: 230г (10шт)
Виробник: KAO
Країна-виробник: Японія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KAO |
| Країна виробник | Японія |
| Тип прокладок | Для "критичних" днів |
| Кількість крапель | 6 |
| Крильця | Так |
| Форма прокладок | Анатомічна |
| Матеріал внутрішньої сторони | Перфорована полімерна плівка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Індивідуальна упаковка | Так |
| Ароматизована | Так |
| Колір | Білий |
| Товщина | 3 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Так |
- Ціна: 400 ₴

