DAIO Ультратонкі особливо м'які гігієнічні щоденні прокладки «Elis Ultra Slim mini» 17 см, 36 шт

- В наявності
- Код: 308403
350 ₴
- +380 (50) 385-98-88Консультація
Опис товару
Інноваційні ультратонкі (0,05 см) прокладки подарують вам почуття оголеної шкіри навіть за тривалої активної діяльності!
М'яка, ніжна, як шовк, неткана поверхня завжди залишається сухою за рахунок миттєвого поглинання рідини. На зовнішньому шарі нанесена рівномірна сіточка з мікро-заглиблень та анатомічний малюнок з глибоких захисних борозен, це сприяє моментальному розподілу та перешкоджає руху рідини при будь-якому положенні тіла.
Двошарова система вбирання надійно утримує вологу всередині за рахунок суперабсорбуючого шару. Має анатомічну форму, складний рельєф.
Прокладка не викликає тертя, надійно тримається на білизні, виготовлена з сучасного матеріалу, що дихає, що гарантує відчуття комфорту і свіжості протягом усього дня. Підходять для чутливої шкіри.
Довжина 17 див.
Колір: білий
Вага: 36 шт
Виробник: Ellis
Країна-виробник: Японія
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elis |
| Країна виробник | Японія |
| Тип прокладок | Щоденні |
| Кількість крапель | 3 |
| Крильця | Так |
| Форма прокладок | Анатомічна |
| Матеріал внутрішньої сторони | Бавовна |
| Кількість в упаковці | 36 шт. |
| Індивідуальна упаковка | Так |
| Поглинання | 5 мл |
| Ароматизована | Ні |
| Колір | Білий |
| Товщина | 0.05 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індивідуальне паковання | Так |
- Ціна: 350 ₴

